תקן 931 ואלמנטים חשובים בבניין

תקן 931 ואלמנטים חשובים בבניין

תוכן עניינים

מהו תקן 931 ולמה הוא חשוב לעבודות בנייה?

אם אתם קבלני עבודות שיפוצים או בנייה ואתם צריכים להכין את המבנה שלכם לבדיקות בטיחות אש, חשוב שתכירו ואת תקן 931. זהו תקן של מכון התקנים הישראלי הבודק אלמנטים שונים בעבודות בנייה או שיפוצים. התקן מתייחס לזמן העמידות של כל חומר גלם כגון קירות, עמודים המשמשים לתמיכת המבנה ותקרות. זמן העמידות של אלמנט מסוים במבנה בעת שריפה, יכול להיות קריטי להצלחת ההשתלטות על האש. כאשר אלמנט לא נשרף במלואו והוא בעל תכונות של עיכוב בעירה, הדבר מונע מהאש להתפשט, מה שמאפשר לצוותי הכוחות של כבאות האש לטפל בשריפה במהירות.

תקן 931 עמידות אש לקירות

בכדי ליצור אלמנטים בבנייה עם מיגון אש (נקרא גם מיגון אש פאסיבי) ניתן לייצר אותם עם חומרי גלם מותאמים לכך ולהוסיף חומרי איטום נוספים להגברת העמידות של אותו אלמנט. כאשר מדובר על קירות, ניתן להשתמש בבלוקים לבנייה בעלי תכונות של מעכבי בעירה ולצבוע אותם עם צבעים מיוחדים הכוללים חומרי גלם מעכבי בעירה על בסיס מים. בשביל לבדוק שאתם עומדים בתקן 931 עמידות אש, אתם צריכים שיהיה לכם יועץ בטיחות מקצועי. דרך האתר תוכלו לקבוע עם יועץ בטיחות לביצוע הבדיקות הנדרשות לעמידה בתקן. בנוסף לכך, תוכלו לרכוש דרך האתר את כל חומרי הגלם הנדרשים לשיפור המיגון הפאסיבי נגד אש במבנה שלכם.

הכנת המבנה לתקן ישראלי 931

תהליך בנייה או שיפוץ דורש גם הכנת המבנה לבטיחות נגד אש. השימוש בתקן ישראלי 931 מאפשר לכם להגדיר דרישות בטיחות בחלקים שונים במבנה כמו יציאות חירום ומערכות כיבוי אש ומספק לכם כלי הדרכתי יעיל ביותר לעובדים והמנהלים במבנה שלכם. התקן מספק רמה גבוהה של ביטחון לעובדים ולמבקרים המגיעים למבנה שלכם והוא רלוונטי למגוון רחב של מבנים במגזר הציבורי ומחייב את העובדים לעבור הדרכה מקצועית על בטיחות אש בעת השהות במבנה.

יועץ בטיחות אש לתקן 931

לתיאום פגישה עם יועץ בטיחות אש בעל ניסיון בהתאמת מבנים לתקן 931, צרו איתנו קשר דרך מספר הטלפון המופיע באתר. הצוות שלנו בחברת מעיין מיגון אש כולל את יועצי הבטיחות הטובים ביותר בתחום אשר יספקו לכם את כל המידע והכלים הנדרשים למיגון אש פאסיבי.

מידע נוסף לעיונכם