תו תקן למיגון אש

תו תקן למיגון אש

תוכן עניינים

מיגון אש הוא נושא קריטי לשמירה על בטיחות ומניעת נזקים ופגיעות כתוצאה משריפות. תו תקן למיגון אש מספק הבטחה לאיכות וביצועים של מוצרי מיגון אש וחיוני להבטיח שהם אכן מספקים את רמת ההגנה שהם אמורים לספק.

מהו תו תקן למיגון אש?

תו תקן למיגון אש הוא אישור רשמי הניתן למוצר המיועד להגן מפני אש, עשן או חום. התו מעיד שהמוצר עבר בדיקות מקיפות במעבדה ועומד בתקני ביצועים מחמירים הקבועים בתקנות ובתקנים הלאומיים והבינלאומיים.

קבלת תו תקן למוצרי מיגון מבטיחה שהמוצר אכן מספק את רמת ההגנה שהיצרן הצהיר עליה, למשל עמידות באש למשך שעתיים. תו התקן מהווה אישור רשמי לביצועי המוצר.

חשיבות תו התקן למוצרי מיגון אש

תו תקן זה חיוני כדי להבטיח שמוצרי המיגון אכן מגינים בצורה יעילה מפני אש ועומדים בתקנים הנדרשים. בלעדי תו תקן, אין ערובה לכך שהמוצר אכן יעמוד באש במשך הזמן שצוין על ידי היצרן.

קבלת תו תקן למוצרי מיגון אש מחייבת בדיקות קפדניות ויקרות על ידי גופי תקינה מוסמכים. יצרנים ללא תו תקן עלולים לחסוך בעלויות על חשבון בטיחות ואיכות. תו תקן נותן ביטחון לצרכנים ורוכשים שהמוצר אכן בדוק ובטוח.

בדיקת תו תקן למיגון אש

גם לאחר קבלת תו תקן למוצר, נערכות בדיקות עמידה ופיקוח על ידי גופי ההסמכה, כדי לוודא שהיצרן ממשיך לעמוד בסטנדרטים הנדרשים.

בדיקת תו תקן כוללת ביקורות פתע במפעל הייצור, לקיחת דגימות אקראיות מהייצור השוטף ובדיקתן מחדש במעבדה. כמו כן נערכות בדיקות תקופתיות למוצרים שכבר נמכרו ונמצאים בשימוש, על מנת לבחון האם הם עומדים בביצועים לאורך זמן.

תו תקן למיגון אש עושים רק בחברת מעיין מיגון אש

חברת מעיין מיגון אש מהווה דוגמה מצוינת לחברה הפועלת על פי סטנדרטים גבוהים ביותר של איכות ובטיחות בתחום מיגון האש. כל מוצרי החברה נושאים תו תקן למיגון אש המעיד על עמידה בתקנים ובדרישות המחמירות ביותר. החברה עוברת באופן שוטף ביקורות פתע ובדיקות עמידה על ידי מכון התקנים הישראלי, וכל המוצרים שלה נבדקים באופן יסודי במעבדות מוסמכות לפני ואחרי השיווק.

מעיין מיגון אש מהווה מודל לחברה אחראית הפועלת על פי סטנדרטים בינלאומיים מחמירים על מנת להבטיח את בטיחות הלקוחות שלה. החברה מיישמת מדיניות של אפס סובלנות לסטיות מהנהלים והתקנים הקבועים בחוק ובתקנות מיגון האש. רק חברות הפועלות בצורה אחראית ומקצועית ברמה שאנו מציבים יכולות לזכות באמון הציבור בתחום קריטי זה של הגנה על חיי אדם.

מידע נוסף לעיונכם