סדנה בטיחות ע”י ממוני איש בטחון אש

סדנה בטיחות ע”י ממוני איש בטחון אש

תוכן עניינים

מה לומדים בסדנה לבטיחות אש ועשן?

סדנה ייעודית לבטיחות אש מתבצעת על ידי יועץ בטיחות אש מוסמך המספק לכם ולעובדים שלכם כלים מקצועיים להתמודדות עם שריפות ועשן. באמצעות סדנה בטיחות ע”י ממוני איש בטחון אש העובדים שלכם יוכלו ללמוד לעומק מה הם הגורמים העיקריים לשריפות במבנים כמו מפעלים תעשייתיים, מבנים ציבוריים ומבנים מסחריים. כחלק מהסדנה, העובדים יקבלו כלים פרקטיים למניעת שריפות ותוכנית מותאמת לעובדים להתמודדות עם שריפות ועשן. לא ניתן למנוע שריפות באופן מלא ולכן העובדים והמנהלים בעסק שלכם צריכים להיות מוכנים לכל תרחיש.

היתרונות בסדנת ייעוץ בטיחות אש

איך אפשר ללמוד להשתמש בכל הכלים לכיבוי אש? ישנו מגוון רחב של מערכות וכלים להתמודדות עם שריפה ועשן וחשוב שהעובדים שלכם יכירו אותם בצורה מעמיקה. מלבד הדרכה בשימוש בציוד ידני לכיבוי שריפות כמו מטפים וצינורות כיבוי, העובדים שלכם ילמדו בסדנת ייעוץ בטיחות אש מה הדרישות של הרשות לכבאות והצלה. בתהליך הלמידה תוכלו לבנות יחד עם יועץ הבטיחות תוכנית יסודית לבטיחות אש בהתאמה מדויקת לצרכים והדרישות של הרשות לכבאות אש והצלה.

ממונה בטיחות אש במיקור חוץ

חברה או ארגון יכולים להעסיק ממונה בטיחות אש באופן מלא או חלקי בהעסקה ישירה, אך רוב החברות והארגונים ברחבי ישראל מעסיקים ממונה בטיחות אש במיקור חוץ. היתרון הוא ברמת הכשירות של היועץ, בניסיון שהוא צובר במגוון רחב של מבנים ובאפשרות לבנות תוכנית בטיחות אש ברמה גבוהה. אנחנו חברת מעיין מיגון אש מציעים לכם יועץ לבטיחות אש מיומן ומנוסה שיגיע אליכם לעסק שלכם להדרכות מקצועיות לעובדים ולמנהלים. ההדרכות יכולות להתבצע בקבוצות קטנות או בינוניות על פי הצורך ובסביבת העבודה השגרתית של העובדים והמנהלים.

סדנה בטיחות ע”י ממוני איש בטחון אש

רוצים לדעת על סדנה בטיחות ע”י ממוני איש בטחון אש? מעוניינים לקבוע סדנה כבר בשבוע הקרוב? צרו איתנו קשר דרך מספר הטלפון באתר ואנחנו נשמח לתאם איתכם סדנה ביום ובשעה המתאימים ביותר לכם. צוות היועצים שלנו לבטיחות אש בחברת מעיין מיגון אש נחשבים למובילים בתחום ומגיעים עם ידע רב וניסיון עשיר בניהול פרויקטים לשיפור בטיחות אש למגזר הפרטי, העסקי והציבורי.

מידע נוסף לעיונכם