מעכב בעירה IFR-30

מעכב בעירה IFR-30

תוכן עניינים

צריכים חומר מעכב בעירה איכותי? יש לנו פתרון בשבילכם!

בטיחות אש במפעל או במחסן שלכם היא נדרשת לשמירה על הרכוש והסחורות שלכם ולבטיחות העובדים והמנהלים במקום. מלבד השימוש במערכות לגילוי וכיבוי אש, ישנם כלים נוספים המאפשרים להתמודד טוב יותר עם מקרים של שריפה. לא ניתן למנוע שריפה באופן מוחלט אך ניתן לעכב אותה באמצעות חומרי גלם ייעודיים. אחד מחומרי הגלם הללו הוא מעכב בעירה IFR-30 המוצע לכם כאן דרך האתר. חומר הגלם 30 IFR הינו חומר נוזלי המיוצר על בסיס מים והוא מומלץ לשימוש על גבי חומרי גלם דליקים כמו בדים, עץ, נייר וקרטון. החומר מיוצר ממספר חומרים כימיים היוצרים מנגנון ייחודי לעיכוב התפשטות של האש על האובייקט.

שימוש במעכבי בעירה על סחורות

אם אתם מחזיקים בסחורות במפעל או במחסן שלכם ומעוניינים לשמור עליהם בצורה יעילה מפני שריפה, כדאי לכם להשתמש במעכבי בעירה נוזליים. מעכבי הבעירה הנוזליים מיועדים להתזה על חומרי גלם שונים במטרה לשמור עליהם בעת שריפה, או למנוע התלקחות גדולה יותר של השריפה במבנה העסק שלכם. מעכבי בעירה איכותיים כמו ה-30  IFR מקשים על חדירת החמצן לחומר הגלם ואף שומרים של טמפרטורה נמוכה יחסית בזמן שהאש נתפסת בחומר הגלם. היתרון המשמעותי של 30 IFR בא לידי ביטוי באפשרות להשתמש בו עבור כל חומר גלם מבלי שהוא ישנה את הצבע שלו וזאת מכיוון שהוא מבוסס על מים.

חומרי גלם למיגון פאסיבי מאש

מיגון פאסיבי מאש הוא אחד הכלים הטובים ביותר הקיימים היום להתלקחות שריפות גדולות במבנים. ברוב המקרים, מקרה שריפה מתרחש באזור אחד של המבנה ומנסה להתפשט לאזורים אחרים. מניעת התפשטות השריפה מאזור אחד לאחר או עיכוב ההתפשטות, יכולה להציל את בית העסק שלכם ולמנוע פגיעה בחיי אדם. המוצרים המוצעים לכם באתר עוברים בדיקות איכות ותקינות קפדניות במיוחד ומספקים מענה אופטימלי לבטיחות אש במפעלים ומרכזים לוגיסטיים.

מעכב בעירה IFR-30

לרכישה של מעכב בעירה IFR-30 כל מה שנדרש מכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר. אנחנו בחברת מעיין מיגון אש זמינים עבורכם ונשמח לספק לכם את חומרי הגלם הטובים ביותר לבטיחות אש.

מידע נוסף לעיונכם