מעכב בעירה נוזלי

מעכב בעירה נוזלי

תוכן עניינים

איך ניתן לעכב שריפה במבנה?

שריפות במבנה לא ניתן למנוע בצורה מוחלטת אך במידה ופורצת שריפה, ישנם דרכים לעקב את ההתלקחות שלה לאזורים נוספים במבנה ובכך גם למנוע סיכון לחיי אדם ולרכוש. חומרי גלם בעלי תכונה של מעכב בעירה נוזלי מספקים מענה בעת התפרצות שריפה באמצעות עיכוב ההתלקחות של חומר הגלם. בדרך זו ניתן למנוע שריפה גדולה ולעצור אותה לפני שהתשתיות המרכזיות של המבנה ניזוקות. שריפות גדולות יכולות לפגוע בתשתית המבנה ולהביא לכך שהוא יצטרף לעבור הריסה ולכן ההשקעה בחומרי גלם מעכבי בעירה היא השקעה כדאית לטווח ארוך.

מעכב בעירה נוזלי PFR -755

אחד ממעכבי הבעירה הנפוצים ביותר הוא מעכב בעירה נוזלי PFR -755 המיועד לתקן 755 של מכון התקנים הישראלי. הוא חומר נוזלי המשמש לחומרי עץ ומוצרים סופגים כמו נייר ובד. ניתן ליישם אותו באמצעות ריסוס על גבי פרקטים, שטיחים, וילונות וריהוט העשוי מחומרי עץ. את חומר הגלם אפשר להזמין דרך חברה מקצועית המשווקת אותו או להזמין שירות לביצוע יישום חומר הגלם על גבי המוצרים הרלוונטיים הנמצאים במבנה שלכם. חשוב להשתמש בו רק לאחר ניקוי יסודי של המוצר משומנים, אבק ולכלוך.

היתרונות של מעכבי בעירה נוזליים

למי כדאי לקנות חומרי גלם מעכבי בעירה? שימוש במעכב בעירה נוזלי רלוונטי למעשה לכל חברה, ארגון, עסק או חברות תחזוקה של מבנים מסחריים, ציבוריים או למגורים. ניתן ליישם אותם יחסית בקלות והם מספקים מענה יעיל במקרה של שריפה. חומרי הגלם הללו יכולים רק לעכב את השריפה במבנה ולא למנוע אותה ולמעשה אינם מונעים שריפה של מוצרים או אלמנטים במבנה אלא יוצרים חלל של זמן עד להתלקחות השריפה. עיכוב השריפה במבנה שלכם יכולה למנוע התלקחות של שריפה גדולה יותר ובדרך זו גם למנוע פגיעה באנשים השוהים במבנה וברכוש וציוד.

הזמנה של מעכב בעירה נוזלי

להזמנה טלפונית של מעכב בעירה נוזלי בכמויות הנדרשות לכם, התקשרו אלינו לחברת מעיין מיגון אש דרך מספר הטלפון המופיע באתר. אנחנו בחברה מספקים פתרונות מגוונים למיגון פאסיבי נגד אש ויכולים לספק לכם את חומרי הגלם לאיטום ובידוד נגד אש במחיר המשתלם ביותר. חומרי הגלם שלנו עומדים בכל התקנים המחמירים הרלוונטיים לבטיחות ומיגון מאש.

מידע נוסף לעיונכם