מעכבי בעירה לבדים סינתטיים ואקריליים

מעכבי בעירה לבדים סינתטיים ואקריליים

תוכן עניינים

איך ניתן למנוע התלקחות של שריפה בעסק לבדים?

אם אתם מנהלים חנות, מפעל או מחסן למוצרי טקסטיל, כדאי שתכירו את המוצרים הקיימים היום לעיכוב בעירה בחומרי בד. היום אפשר למצוא מגוון גדול של מעכבי בעירה לבדים סינתטיים ואקריליים המתאימים במיוחד לבדים המכילים מעל ל-25 אחוזים של חומרים סינתטיים. ישנם סוגים שונים של חומרים כאשר חלקם רעילים וחלקים אינם רעילים כלל ואינם משאירים סימן על הבד, לא משנה מה הצבע שלו. שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה לעיכוב בעירה גם מונעים זיהום של סביבת העסק וגם מותאמים לסוגי בדים שונים.

מעכב בעירה לבדים במבנים מסחריים

מבנים ציבוריים או מסחריים מכילים בחלקם חומרי גלם העשויים מבדים כמו שטיחים, וילונות וחיפויים לקירות. שריפה הפורצת בתוך חלל של מבנה מסוג זה, יכולה להתפשט מהר מאוד ולסכן חיי אדם של האנשים השוהים במבנה. בנוסף לכך, היא יכולה למנוע פגיעה ברכוש יקר של בית העסק שלכם ואף למנוע מצב של קריסת המבנה עקב שריפה גדולה וממושכת. הרעיון של שימוש במעכב בעירה לבדים הוא לצורך מניעת התפשטות השריפה אך אין זה פתרון מלא להתמודדות עם השריפה. כאשר בד נשרף לאט או לא נשרף למשך זמן של כמה שעת, לכוחות הכיבוי וההצלה נוצר מרחב זמן גדול יותר בכדי להגיע למקום בו התפרצה השריפה.

איך משתמשים בחומר עיכוב בעירה?

שימוש בעיכוב בעירה לבדים צריך להתבצע בזהירות רבה ומומלץ לעשות זאת בליווי מקצועי של יועץ בטיחות אש. לכל חומר בעל יכולות לעיכוב של בעירה יש הוראות שימוש ברורות, המציינות את הדרכים האופטימליות ביותר לשימוש בחומר. הוראות השימוש כוללות בין היתר גם את זמן העיכוב המקסימלי של הבעירה בחומר בו הוא היה מיושם. זמן העיכוב הוא אינדיקציה לרמת החוזק של החומר והאפשרות שהוא ימנע התלקחות של שריפה לזמן מוגבל. זהו אינו פתרון תחליפי למערכות לגילוי וכיבוי אש והוא חייב להגיע יחד עם כל הציוד הנדרש לגילוי עשן וכיבוי אש אוטומטי.

מעכבי בעירה לבדים סינתטיים ואקריליים

לקבלת מידע נוסף על סוגים שונים של מעכבי בעירה לבדים סינתטיים ואקריליים, צרו איתנו קשר דרך האתר. אנחנו בחברת מעיין מיגון אש מתמחים בייעוץ והדרכה לשיפור בטיחות האש במבנים עם צוות מיומן ומנוסה מהטובים בארץ.

מידע נוסף לעיונכם