לוח גבס חסין אש

לוח גבס חסין אש

תוכן עניינים

חברת “מעיין מיגון אש” מובילה בתחום הבידוד ומיגון אש לענפי בניין, תעשייה ומיזוג אוויר.

” מעיין מיגון אש”  משווקת מגוון מוצרים של היצרנים הטובים בעולם. בין היתר, החברה מספקת לוחות לוחות גבס חסינים מאש. מדובר בלוחות איכותיים העומדים בדרישות תקן של לוחות גבס חסינים מאש המתאימים למגוון צורכי בניה כדוגמת לוחות גבס חסינים מאש למחיצות ומוצעים עבור לקוחותינו במחירים כדאיים במיוחד.

עמידותם של  לוחות הגבס בפני אש

לוח גבס הינו מוצר בניה מבוקש המציג שורה ארוכה של יתרונות ויישומים, לרבות עמידות בפני אש. יחד עם זאת, חשוב לדעת כי לוח גבס רגיל אינו מוכר בתקן כחסין מפני אש. מנגד, ישנם בשוק מוצרים ייעודיים ותקניים בדמות לוחות גבס בצבע ורוד/לבן , בעלי כושר עמידות גבוה במיוחד בפני שריפות, כפי שחברתנו משווקת ,מוכרת ומתקינה לקהל לקוחות בכל רחבי הארץ.

תקנים של לוחות גבס חסינים מאש

בהתאם לדרישות מכון התקנים הישראלי, לוח גבס הטוען לעמידות באש נדרש בתקן מתאים. מדובר בתקן גבס חסין לאש ת“י 931 ותקן ת“י 755. תקן ת“י 931 בוחן את רכיבי לוח הגבס השונים ועמידותם בפני אש בהתאם לקריטריונים של שלמות, יציבות ויכולת בידוד, בעוד שתקן ת“י 755 מתייחס לקריטריונים של התפרקות חומר, עיוות צורת החומר, אופן התלקחות וצפיפות עשן.

מעיין מיגון אש – שיווק לוחות חסיני אש איכותיים

חברתנו משווקת לוחות חסיני אש איכותיים ומתקדמים  המתאימים למקומות בהם יש צורך בעמידות ארוכה בפני אש, המסופקים עם אחריות של שנה. בין היתר לוחות אלו מעולים עבור חדרי מדרגות, מעברי אש, פירי מעליות וכל מקום אחר הנדרש לבידוד ועמידות ממושכת מפני אש. הלוחות עצמם הינם בעובי של עשרים וחמישה מ“מ ו-18 מ”מ  ומגלים עמידות לאש אף מעל למאה וחמישים דקות. כמו כן, מדובר בחומר גלם שנוח ופשוט לעבוד איתו, שאינו דליק ומציג רמת חוזק גבוהה יותר מסוגי לוחות אחרים הקיימים בשוק. בנוסף, הלוח עמיד לגמרי בפני לחות, עובש ורטיבות ולכן הוא גם מעולה לחדרים רטובים.

על ידי רכישת לוחות גבס חסיני אש מחברתנו תזכו לא רק במוצר משובח אלא גם במערך שירות מקצועי חסר דופי. המערך נשען על צוות מנוסה בעל ידע טכני מקצועי רב בתחום, המעניק שירות אישי, יעיל ומהיר לכל לקוח. השירות האישי כולל הכנת הצעת מחיר לטיפול בהזמנה, תיאום גבייה והובלה ואספקה תוך עשרים וארבע שעות לכל מקום בישראל מלבד אילת.

הזמנת לוחות גבס חסינים מאש

להזמנת לוחות גבס חסינים מאש במחיר משתלם, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא,

צרו קשר עם חברת “מעיין מיגון אש” בטל’ 1-700-70-10-50

או במייל : maayandc@017.net.il

מידע נוסף לעיונכם