אישור תקן 755

אישור תקן 755

תוכן עניינים

צריכים להתאים את המבנה לסכנת אש? יש לנו פתרון בשבילכם!

אחד התקנים החשובים ביותר בנוגע להתאמת מבנה לבטיחות אש הוא תקן 755. התקן בודק איך לסווג חומר גלם לבנייה כאשר הוא נחשף לאש בזמן שריפה. על פי תקן זה ניתן לבדוק משתנים שונים המתייחסים לתגובות של חומר הגלם בזמן שריפה במבנה. ניתן לבצע הערכה באמצעות פרטי התקן למידת התרומה של חומר גלם מסוים להתלקחות של שריפה במבנה. ישנו דירוג מובנה של חומרי גלם מ-A ועד ל-F כאשר A מתייחס לחומר גלם אשר אינו מוסיף כלל להתפרצות השריפה. ציון F לחומר גלם הוא הנמוך ביותר והוא מתייחס לחומרים המגיבים מהר לאש ונוטים להוסיף צפיפות של עשן, ותגובה מהירה לחום באמצעות עיוות הצורה.

מהו תקן 755 ואיך עומדים בו?

אחד מסוגי חומרי הגלם אשר עליהם מבצעים בדיקה על פי תקן 755 הוא חומר מיגון פאסיבי נגד אש. אם אתם שואלים את עצמכם מהו תקן 755 ולמה הוא חיוני לשמירה על בטיחות אש במבנה, זה הנושא שעליו הוא שם דגש. חומרי גלם ומוצרים מתחום המיגון הפאסיבי נגד אש מהווים כלי חיוני למניעת התפשטות של שריפות בתוך מבנים. המיגון הפאסיבי אינו יכול למנוע שריפה או לכבות אותה כמו במערכות לגילוי וכיבוי אש אוטומטיות, אלא למנוע התלקחות של רכוש וחללים בתוך המבנה במטרה למנוע סכנה לחיי אדם.

התקנת חומרי גלם למיגון פאסיבי

אם אתם זקוקים להוצאת אישור תקן 755 למיגון הפאסיבי במבנה שלכם או שהמיגון הפאסיבי כלל אינו קיים או אינו עומד בתקן הנדרש, אנחנו בחברת מעיין מיגון אש מציעים לכם שירות מקצועי להתקנה והתאמה של חומרי גלם ומוצרים למיגון אש פאסיבי. אנחנו מספקים את חומרי הגלם, את האלמנטים הנדרשים ואת הייעוץ המקצועי של מומחים לבטיחות אש במבנים עד לשלב בו תוכלו לקבל אישור רשמי מהרשות לכבאות אש והצלה.

פנייה למומחים לאישור תקן 755

לקבלת פרטים נוספים על אספקת חומרי גלם ומוצרים לאישור תקן 755 במבנה שלכם, צרו קשר איתנו ואנחנו נשמח לספק לכם עוד מידע על תהליכי העבודה שלנו. אנחנו חברת מעיין מיגון אש מציעים לכם פתרונות מיגון אשר פאסיבי מהטובים ביותר העומדים בכל התקנות המחמירות הרלוונטיות.

מידע נוסף לעיונכם