אישור ביצוע לכיבוי אש וביטוח

אישור ביצוע לכיבוי אש וביטוח

תוכן עניינים

מהו אישור השנתי לכיבוי אש ולמה הוא חשוב לעסק?

אם אתם בעלי בית עסק וצריכים לעמוד בתקנות של בטיחות באש, אתם מחויבים להחזיק באישור ביצוע לכיבוי אש וביטוח הניתן לכם על ידי הרשות לכבאות אש והצלה ברשות המקומית שלכם. אישור זה מאשר באופן רשמי שהעסק עומד בדרישות בטיחות האש והביטוח החלות באזור. דרישות האישור משתנות בהתאם לגודל העסק, סוג העסק והאזור שבו העסק שלכם ממוקם. הדרישות כוללת בין היתר תקינות של מערכות כיבוי אש וביצוע בדיקות תקופתיות, הכשרת עובדים על תקנות בטיחות אש והחזקה של ציוד מקצועי לכיבוי אש ידני ואוטומטי. בנוסף לכך, אתם צריכים שתהיה לכם תוכנית מסודרת של לכיבוי אש הכוללת נתיבי מילוט, מקומות מפגש במקרים של שריפה ומערכות התקשרות עם הכוחות של הרשות לכיבוי אש והצלה.

איך מכינים את העסק לבדיקות?

מניעת נזקי שריפה לרכוש ולנפש יכולה להתבצע בצורה מיטבית כאשר המבנה של בית העסק שלכם עומד בכל התקנות הנדרשות. לא תוכלו להפעיל את בית העסק שלכם במידה ואתם לא עומדים בכל התקנות הנדרשות של הרשות לכבאות והצלה. האישורים שתקבלו מהרשות יבטיחו לכם כי המבנה של בית העסק כולל את כל המערכות והציוד המתאים לשמירה על בטיחות אש עבורכם ועבור העובדים שלכם במבנה. תהליך העבודה מתבצע באמצעות יועצי בטיחות המתמחים בתחום המיגון הפאסיבי כנגד שריפות ועשן והם יכינו עבורכם תוכנית בטיחות אש יעילה ומפורטת אשר תאפשר לכם לעבור את כל הבדיקות של הרשות לכיבוי והצלה.

עמידה בתנאי הביטוח למקרי שריפות

מלבד נושא הבטיחות לעובדים שלכם משריפות ועשן, הוצאת אישור ביצוע לכיבוי אש וביטוח הוא הכרחי לעמידה בתנאי הביטוח למקרי שריפות. חברות הביטוח דורשות עמידה קפדנית בתנאי הפוליסה שלהם על מנת שהם יאשרו לכם פיצוי במקרים של שריפה במבנה. יועץ בטיחות אש מקצועי, יסייע לכם להקים מערך בטיחות ומיגון איכותי וברמה גבוהה על מנת שתעמדו בכל הקריטריונים הנדרשים בהתאם לפוליסת חברת הביטוח שיש לכם למבנה.

אישור ביצוע לכיבוי אש וביטוח

לקבלת ייעוץ וליווי בתהליך הוצאת אישור ביצוע לכיבוי אש וביטוח, צרו איתנו קשר דרך האתר ותוכלו לתאם פגישה עם יועץ לבטיחות אש כבר בימים הקרובים. אנחנו בחברת מעיין מיגון אש מציעים לכם את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום לליווי שלכם בתהליך להוצאת האישור.

מידע נוסף לעיונכם